Ana Sayfa | Klima Modelleri | Mitsubishi Klima | Kombi | Servislerimiz | Müşteri Hizmetleri | Vrf Klima | İklimlendirme | İletişim

 MARKALAR
 MITSUBISHI
 SHARP
 SİGMA
 MIDEA
 SAMUI
 BİLGİ
 SERVİS TALEBİ
 KEŞİF VE BİLGİ TALEBİ

MARKALAR

MITSUBISHI Heavy Ind.
Dünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi’nin, nesiller boyu serinlik sunan, olağanüstü teknolojiye ve dayanıklılığa sahip ürünleri 17 yıldır sadece İklimsa güvencesiyle Türkiye’de. Dayanıklılığı ile rekorlar kıran Mitsubishi ürünleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir ürünü mutlaka bulacak ve nesiller boyu sürecek ferah ve sağlıklı bir ortamın keyfini süreceksiniz.

Mitsubishi klimanın diğer üstün özellikleri arasında “doğal enzim filtresi”, “koku giderici temizlik filtresi” ve “negatif iyon plakası” var.

Doğal enzim filtresi, kirli havayı emerek bakterileri yok eder. Mis gibi ve tertemiz bir ortam sağlar.

Koku giderici temizlik filtresi, kötü kokulara son verir. Mitsubishi klima, koku giderici temizlik filtresi sayesinde odadaki kötü kokuları anında yok eder. Üstelik bu filtre su ile yıkanıp, güneşte kurutulduğunda koku giderici etkisini yeniden kazanır ve tekrar takılıp kullanılabilir.

Negatif iyon plakası, klimanız çalışmasa bile hiç elektrik harcamadan ortama negatif iyon yaymaya devam eder ve doğada, dağlık ve ormanlık alanlarda bulunan negatif iyonların insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini evinize taşır.

Bu avantajlarlarıyla önerdiğimiz klimalar için satın aldıktan sonra montaj, bakım gibi ihtiyaçlarınızda klima servisleri hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.


MITSUBISHI Heavy Ind. Klimalar için tıklayınız


SHARP
Sharp, kendi yarattığı ve sadece Sharp’ta bulunan uluslararası ödüllü Plasmacluster İyon Teknolojisi ile size bir klimadan çok daha fazlasını sunuyor. Sharp Plasmacluster, yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla havadaki bulaşıcı hastalıklara neden olan virüs ve bakterileri tamamen temizleyip, alerjiye yol açan toz akarlarını (mite) %91 oranında etkisiz hale getirerek, size daha sağlıklı mekanlar yaratır. Akar alerjenleri solunum yoluyla vücuda girse bile Sharp Plasmacluster sayesinde vücutta reaksiyona (hapşırma, burun akıntısı, egzama vs.) yol açmaz. Japonya’da ve dünyanın birçok ülkesinde ödüller kazanarak yararları belgelenen bu eşsiz teknoloji evinizi gerçek anlamda sağlıklı bir ortama kavuşturur.

Sharp Klima’nın yaydığı Plasmacluster iyonları havadaki küf sporlarını çevreleyerek etkisiz hale getirerek daha sağlıklı, küf kokusundan arınmış mekanlar yaratır. Aynı zamanda sigara dumanında bulunan ve kötü kokuya yol açan azot oksit, styrene ve asetik asit moleküllerine karşı da etkilidir.


SHARP Klimalar için tıklayınız


SIGMA
Sabancı güvencesi ve 22 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin İklimlendirme Merkezi olarak hizmet veren İklimsa, çevreye duyarlı olduğunu pazara sunacağı SİGMA markası ile bir kez daha kanıtlıyor. İklimsa’nın çevre dostu yeni ürünü SİGMA R410A gazı kullanımı ile küresel ısınma konusunda önlemler sunarken, Inverter özelliği ile de enerji tasarrufu sağlıyor. 12 farklı modeli bulunan SİGMA klimalar, uygun fiyatları ile küresel ısınmaya duyarlı, çevre dostu ve bilinçli tüketicilere ideal bir seçenek olarak sunulacak.

Küresel ısınmanın doğaya ve hava şartlarına olumsuz etkilerine duyarlı bir yaklaşım sergileyen İklimsa, yeni ürünü SİGMA ile tüketicilere yeni bir alternatif sunuyor. SİGMA, ozon tüketim katsayısı sıfır olan R410A gazı ile çalıştığı için ozon tabakasına zarar vermiyor. SİGMA ayrıca inverter özelliği ile enerji tasarrufu sağlıyor. Inverter özelliği SİGMA’nın soğutma ve ısıtma kapasitesini değiştirebilmesini, böylece ortam istenen sıcaklığa / soğukluğa ulaştığında bu ısıyı sabitleyebilmesine olanak tanıyor. Bu da gereksiz enerji tüketimini önleyerek tasarruf edilmesini sağlıyor.

Sigma Klimalar için tıklayınız


MIDEA
Midea Klima, üstün bio filtre özelliği ile havadaki çok küçük toz parçalarını tutarak bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir. Yaşadığınız mekanı ekonomik çözümlerle ferah ve sağlıklı bir ortama dönüştürür.

Bio filtre içeriğindeki eko filtre sayesinde havadaki çok küçük toz parçalarını tutar ve biyolojik enzim özelliği ile bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir. Biyolojik enzim filtresinde bulunan enzimler ise bakterilerin hücre duvarlarını eriterek onları yok ettiğinden klasik klimalarda yaşanan “tekrarlanan kirlilik” sorunu ortadan kalkar. Bio filtre ile bakterilerin %95’i yok edilirken 0.3 um’den küçük toz partiküllerinin %99’u tutulur. Böylece bir yandan sterilizasyon sağlanırken diğer yandan tozlar yok edilmiş olur.

Aynı zamanda Midea klimalar, şelale ve ormanlık alanlarda bol miktarda bulunan negatif iyonların rahatlatıcı ve canlandırıcı etkisini, iyon jeneratörü sayesinde odanıza getirir. Negatif iyonlar sayesinde sinir sistemi, kan dolaşım sistemi ve ciğerlerinizin işleyişi olumlu etkilenir, astım, zatürre gibi çeşitli solunum yolu hastalıkları riski önemli ölçüde azalır.


MIDEA Klimalar için tıklayınız


SAMUI
İklimsa Klima, her ihtiyaca ve bütçeye uygun klima seçeneğine kolayca ulaşabilmeniz için ürün çeşitliliğini Samui markası ile destekliyor. İklimsa Klima, Samui’de de 3 yıl ürün garantisi, uzman eleman ve doğru bilgi desteği, ödeme alternatifleri ve kolaylıkları ile tüketicinin yanında yer alıyor.

Yaşadığınız mekanı serinletecek ekonomik bir çözüm olan Samui, düşük ses seviyesi, nem alma ve hızlı soğutma özellikleri, elektrik kesintilerinde tekrar çalışma özelliği, kendi kendine arıza teşhisi ve koruma fonksiyonu ile tam size göre bir klima.


SAMUI Klimalar için tıklayınız

Bebek iklimsa klima şubesi olarak klima satış servis ve tamirinde hizmetinizdeyiz