Ana Sayfa | Klima Modelleri | Klima Fiyatları | Kombi | Servislerimiz | Müşteri Hizmetleri | Vrf Klima | İklimlendirme | İletişim


Vrf klima sistemleri

24 yıldır iklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından İklimsa, dünya klima sektörünün büyük oyuncularından ve Avrupa split klima pazar lideri Fujitsu General Limited firması ile işbirliği yaparak geniş ürün gamına General marka VRF sistemlerini de ekledi.

Airstage V serisi ile VRF sektöründe bulunan General markası, klima sektörünün önde gelen Japon firmalarından biri olmakla beraber, split grubunda Avrupa’da birçok ülkede lider konumda bulunmaktadır. Çevre dostu R410A gaza sahip, DC inverter kontrolü ile yüksek performans değerlerine ulaşılan Airstage V serisi, kullanıcılara 11 ayrı tip; 50 farklı iç ünite modeli ile seçim özgürlüğü sunmaktadır. % 50 - % 150 kapasite aralıklarında iç ünite bağlanma oranlarına sahip olan sistem, bu yüksek aralık sayesinde otel, plaza, hastane gibi değişken ihtiyaçların fazla olduğu mekanlarda, aynı dış üniteye daha çok sayıda iç ünite bağlama imkanı sunarak, yatırım maliyetlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır. -15 C dış ortam sıcaklığında soğutma; -20 C dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabilme yeteneği ile sektördeki en üst değerler içerisinde yer alırken, Türkiye’nin her köşesinde 4 mevsim kullanıma imkan sağlamaktadır. Birbirinden en uzak dış ve iç ünite arası mesafenin 150 m.’ye kadar ulaşabilmesi tasarımcıya önemli esneklik sağlarken, ilk branşmandan sonra her bir yöne 60m’ye kadar tesisat uygulaması mümkündür.

Çok geniş kontrol seçeneklerine sahip Airstage V serisi kablolu veya kablosuz uzaktan kumandalar ile bireysel kontroller sağlarken, 16 adede kadar iç ünite grubunu kontrol edebilen grup kumanda ve 400 adetlik iç ünite grubunu aynı anda tek bir noktadan kontrol imkanı sağlayan merkezi kumanda ile son kullanıcılara, proje mühendislerine geniş seçim imkanları sağlamaktadır. Sistemin kullanıldığı binaya kurulacak bir bilgisayar ile PC üzerinden tüm iklimlendirme değerleri kontol altına alınabilirken, arzu edildiğinde kurulacak alt yapı ile sisteme uzaktan erişim de sağlanmaktadır. PC kontrol sistemi ile iç ünitelerin her birinin veya iç ünite grubunun elektrik sarfiyatları paylaştırılabilmektedir. Bu sayede toplu konut, ayrı kullanıcılara sahip iş merkezleri gibi çok kullanıcılı binalarda da VRF sisteminin kullanılması pratik hale gelmektedir.

Kurulmuş olan General Airstage VRF Sistemi iletişim hattının herhangi bir noktasından alınan sinyallerin bilgisayara aktarılması ile sistem üzerindeki tüm değerler, Servis Programı yardımı ile PC üzerinden takip edilebilmektedir.

Merkez Beşiktaş telefon : 0212 287 25 44 - 0212 287 79 05
Şube Emirgan telefon     : 0212 323 58 15 - 0212 323 53 15Bebek iklimsa klima şubesi olarak klima satış servis ve tamirinde hizmetinizdeyiz